Rekordy Klubu

U10

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mNadia Szopa9,9609.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Natalia Kot10,6710.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mJulia Oksińska38,7613.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mEmilia Szuder7:32,7609.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalLena Woźniak3,0909.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mFranciszek Sołtan9,3709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Franciszek Sołtan9,5321.11.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mMikołaj Sobczak36,2613.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 300mWiktor Waglowski56,8107.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
bieg 300m (hala)Franciszek Sołtan51,9112.12.2021Warszawska Liga Biegowa
skok w dalSebastian Witkowski3,5409.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut piłeczką palantowąBartłomiej Piecha2515.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mFranciszek Uss5:44,7109.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

U12

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mMaja Pociejewska9,2706.06.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 60m (hala)Maja Pociejewska9,1712.12.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mWeronika Czaja31,8328.08.2022Korzeniowski Cup Karpacz
bieg 200m (hala)Emma Koczur32,0815.01.2022Ogólnopolskie Halowe Zawody
bieg 300mMaja Pociejewska50,2003.10.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 300m (hala)Maja Pociejewska49,2921.11.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mMaja Bętkowska2:07,2303.10.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 600m (hala)Karolina Gajewska2:03,4021.11.2021Warszawa
rzut piłeczką palantowąEmma Koczur17,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalWeronika Czaja4,01m28.08.2022Korzeniowski Cup Karpacz
chód 1000mIzabela Bogusławska6:03,9522.05.2022Mistrzostwa Mazowsza U12 Młodzieszyn
chód 2000mIzabela Bogusławska13:19,3409.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mMateusz Wróbel8,8409.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Sebastian Witkowski9,2910.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mMateusz Mądrala32,3210.10.2020Cieszanowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 300mKarol Ziorkiewicz50,7615.05.2022Piaseczno
bieg 300m (hala)Franciszek Sołtan50,0310.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mAndrzej Galiński2:05,5815.05.2022Piaseczno
bieg 600m (hala)Patryk Raszyk2:16,1012.12.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 60m ppłXawery Korzeniowski12:0310.10.2020Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut piłeczką palantowąFrancieszek Sołtan34m09.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMateusz Puszcz4,04m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalPaweł Małowiejski4,04m11.06.2022Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mXawery Korzeniowski5:34,1016.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mXawery Korzeniowski11:52,1709.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kuląMichał Wrocławski6,04m12.05.2021Grodzisk Mazowiecki

U14

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mAleksandra Petrallis8,2709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Aleksandra Petrallis8,4810.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 100mAleksandra Petrallis13,19 (+1.6)15.05.2022Piaseczno
bieg 200mMaja Pociejewska30,00 (+2.1)28.08.2022Korzeniowski Cup Karpacz
bieg 200m (hala)Maja Pociejewska29,9415.01.2022Ogólnopolskie Zawody Halowe LA, Toruń
bieg 300mAleksandra Petrallis45,9115.05.2022Piaseczno
bieg 300m (hala)Aleksandra Petrallis45,8610.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mMaryna Uss1:50,0421.05.2022Warszawa
bieg 600m (hala)Iga Rudnik1:53,8623.01.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 1000mMaryna Uss4:03,4709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 80mppłAleksandra Petrallis13,65 (-0.1)07.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 60m ppł (76.2/7.5) HALAAleksandra Petrallis10,6029.01.2022Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA Warszawa
rzut piłeczką palantowąZofia Rachwalska4215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalAleksandra Petrallis4,7111.06.2022Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok wzwyżJulia Walesiak128cm28.08.2022Korzeniowski Cup Karpacz
bieg 100mMaryna Uss3:26,2028.05.2022Teresin
chód 2000mIga Rudnik11:50,1428.05.2022Mistrzostwa Mazowsza Teresin
chód 3000mIga Rudnik17:37,0609.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 2kg (hala)Natalia Nowak8,8923.01.2022Spała
pchnięcie kulą 3kg Natalia Nowak7,8408.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
rzut dyskiem 0,75kg Natalia Nowak23,9108.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
sztafeta 4x100mJulia Walesiak, Maja Pociejewska, Zofia Tokarska, Aleksandra Petrallis58,2328.05.2022Mistrzostwa Mazowsza U14 Teresin

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mJan Andrzejewski8,3711.06.2022Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Mateusz Puszcz9,1223.01.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 100mJan Andrzejewski12,92 (+0.9)15.05.2022Piaseczno
bieg 200mJan Andrzejewski27,37 (-0.3)10.09.2022Warszawa
bieg 200m (hala)Patryk Raszyk30,9915.01.2022Ogólnopolskie Zawody Halowe LA, Toruń
bieg 300mAntonii Piskorski41,6303.10.2020Warszawa
bieg 300m (hala)Michał Stefański48,9814.02.2021Warszawa
bieg 600mMichał Stefański1:38,2907.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 600m (hala)Michał Stefański1:49,1531.01.2021Toruń
bieg 1000mMichał Stefański3:11,1028.05.2022Teresin
bieg 1000m (hala)Michał Stefański3:03,6623.01.2022Spała
rzut piłeczką palantowąMaksymilian Sobala48,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMateusz Wróbel4,65m07.05.2022Mistrzostwa Warszawy
chód 1000mMateusz Jędrzejek6:23,9015.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mMateusz Jędrzejek13:32,0828.05.2022Teresin, Mistrzostwa Mazowsza U14
chód 3000mMateusz Jędrzejek19:29,0128.05.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 4kg (hala)Stanisław Kuras7,13m12.05.2021Grodzisk Mazowiecki
sztafeta 4x100mMateusz Puszcz, Bruno Rokita, Mateusz Jędrzejek, Patryk Raszyk57,0028.05.2022Mistrzostwa Mazowsza U14 Teresin

U16

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60m (hala)Ewa Habrowicz8,1423.01.2022Spała
bieg 100mEwa Habrowicz12,6121.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 200mEwa Habrowicz26,88 (+0,2)15.05.2022Piaseczno
bieg 200m (hala)Ewa Habrowicz28,223.01.2022Spała
bieg 300mXenia Pliatsika48:5319.09.2020Mistrzostwa Mazowsza U16, Ciechanów
bieg 600mPola Rudnik2:03,1215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 1000mXenia Pliatsika3:59,3509.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMaja Szarota4,65m06.06.2021Warszawa
chód 3000mJulianna Sycz18:35,3509.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 3kg (hala)Natalia Nowak6,85m15.01.2022Warszawa

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60m (hala)Antoni Piskorski8,1323.01.2022Spała
bieg 100mSzymon Lis11,98 (+1.0)21.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 200m (hala)Antoni Piskorski25,5423.01.2022Spała
bieg 300mSzymon Lis38,3617.09.2022Mistrzostwa Mazowsza
bieg 300m (hala)Antoni Piskorski42,5816.01.2022Warszawa
bieg 400mAntoni Piskorski55,9015.05.2022Piaseczno
bieg 600mOlaf Kosno1:37,8507.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 1000mOlaf Kosno3:07,9915.05.2022Piaseczno
bieg 1000m (hala)Olaf Kosno3:32,4515.01.2022Toruń
bieg 1500mOlaf Kosno5:13,4521.05.2022Warszawa
rzut piłeczką palantowąAntoni Piskorski40,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 5kgStanisław Kuras7,33m09.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut dyskiem 1kgStanisław Kuras18,3708.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
skok w dalAntoni Piskorski5,08m15.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód sportowy 3000mKacper Drobik15:08,5413.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód sportowy 5kmKacper Drobik25:14,5502.05.2021Poznań
chód sportowy 10kmKacper Drobik53:20,2416.05.2021Warszawa

U18

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 100mJulia Hyllus13,00 (+0.5)11.06.2022Warszawa
bieg 200mJulia Hyllus27,16(0.0)12.06.2022Warszawa
bieg 300m (hala)Xenia Pliatsika47,2423.01.2022Spała
bieg 400mXenia Pliatsika65,8515.05.2022Piaseczno
skok w dalXenia Pliatsika4,49m09.04.2022Mistrzostwa Warszawy
chód sportowy 3000mHanna Hryniewicka19:06,5609.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 600mBłażej Ziorkiewicz1:35,5407.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 800m (hala)Błażej Ziorkiewicz2:24,9315.01.2022Spała
bieg 1000mBłażej Ziorkiewicz3:00,0915.05.2022Piaseczno
bieg 1000m (hala)Anton Bladosz-Jensen3:00,1815.01.2022Spała
bieg 1500mBłażej Ziorkiewicz4:49,1121.05.2022Warszawa
bieg 3000mBłażej Ziorkiewicz11:40,8512.06.2022Warszawa
bieg 5000mBłażej Ziorkiewicz19:50,5408.05.2022Warszawa
chód sportowy 5000m (hala)Kacper Drobik26:45,2612.02.2022Rzeszów

U20

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
chód sportowy 3000m (hala)Hanna Hryniewicka17:28,6212.02.2022Rzeszów
chód sportowy 5000mHanna Hryniewicka28:56,8809.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 100mMikołaj Konarski12,39 (+1.2)11.06.2022Warszawa
bieg 200mMikołaj Konarski24,69 (+1.7)12.06.2022Warszawa
bieg 400mMikołaj Konarski60,5515.05.2022Piaseczno

U23

SENIOR

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5kmDominika Stelmach16:4625.09.2016Warszawa
półmaratonDominika Stelmach1:16.5728.02.2016Półmaraton w Wiązownej

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce

MASTER

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5000mDominika Stelmach 17:44,0829.05.2021Piaseczno
bieg 10kmDominika Stelmach37:0910.10.2018Orlen Warsaw Marathon 10km
półmaratonDominika Stelmach1:19,2519.06.2021Białystok
maratonDominika Stelmach 2:36,4518.04.2021Dębno
bieg 50kmDominika Stelmach3h17:2701.09.2019Brasov (ROM)
bieg górski na długim dystansie 42kmDominika Stelmach5h37:5625.07.2020Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Kościelisko
bieg górski na ultra dystansie 80kmDominika Stelmach8h22:4408.08.2020Ultra maraton górski Chudy Wawrzyniec Rajcza
bieg 100kmDominika Stelmach7h04:3630.08.2020Mistrzostwa Polski w Pabianicach
chód sportowy 3000m (K-35)Karolina Niewada21:49;822.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy 3000m (K-45)Justyna Korzeniowska18:21;322.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy hala 3000m (K-45)Agnieszka Kolasa17:22,0013.02.2022Toruń

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5kmRobert Korzeniowski 17:0524.09.2017Bieg na Piątkę - PZU Maraton Warszawski
bieg 10kmRobert Korzeniowski 35:2211.11.2015XXVII Bieg Niepodległości
półmaratonRobert Korzeniowski1h16:3726.03.2017Półmaraton Warszawski
maratonRobert Korzeniowski02h24.4325.04.2015Virgin Money London Marathon
bieg 100kmDariusz Nożyński6h30,2628.08.2021Mistrzostwa Polski w Pabianicach
chód sportowy 3000m (M-40)Paweł Niewada22:45;022.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy hala 3000m (M-40)Jakub Szarota17:23,6813.02.2022Toruń

Zapisz się do klubu RK Athletics