Rekordy Klubu

U10

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mNadia Szopa9,9609.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Natalia Kot10,6710.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mJulia Oksińska38,7613.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mEmilia Szuder7:32,7609.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalLena Woźniak3,0909.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mFranciszek Sołtan9,3709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Franciszek Sołtan9,5321.11.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mMikołaj Sobczak36,2613.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 300mWiktor Waglowski56,8107.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
bieg 300m (hala)Franciszek Sołtan51,9112.12.2021Warszawska Liga Biegowa
skok w dalSebastian Witkowski3,5409.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut piłeczką palantowąBartłomiej Piecha2515.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mFranciszek Uss5:44,7109.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

U12

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mMaja Pociejewska9,2706.06.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 60m (hala)Maja Pociejewska9,1712.12.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mMaja Pociejewska32,6613.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 200m (hala)Emma Koczur32,0815.01.2022Ogólnopolskie Halowe Zawody
bieg 300mMaja Pociejewska50,2003.10.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 300m (hala)Maja Pociejewska49,2921.11.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mEmma Koczur2:08,5424.10.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 600m (hala)Karolina Gajewska2:03,4021.11.2021Warszawa
rzut piłeczką palantowąEmma Koczur17,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalWeronika Czaja3,85m07.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
chód 1000mAlicja Jastrzębska6:30,8923.06.2018Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mIzabela Bogusławska13:19,3409.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mMateusz Wróbel8,8409.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Sebastian Witkowski9,2910.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 200mMateusz Mądrala32,3210.10.2020Cieszanowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 300mBruno Rokita50,8922.05.2021Mistrzostwa Warszawy
bieg 300m (hala)Franciszek Sołtan50,0310.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mXawery Korzeniowski2:06,0107.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 600m (hala)Patryk Raszyk2:16,1012.12.2021Warszawska Liga Biegowa
bieg 60m ppłXawery Korzeniowski12:0310.10.2020Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut piłeczką palantowąFrancieszek Sołtan34m09.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMateusz Puszcz4,04m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 1000mXawery Korzeniowski5:34,1016.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mXawery Korzeniowski11:52,1709.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kuląMichał Wrocławski6,04m12.05.2021Grodzisk Mazowiecki

U14

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mAleksandra Petrallis8,2709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Aleksandra Petrallis8,4810.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 100mAleksandra Petrallis13,39 (0.0)07.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
bieg 200mAleksandra Petrallis30,8513.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 200m (hala)Maja Pociejewska29,9415.01.2022Ogólnopolskie Zawody Halowe LA, Toruń
bieg 300mAleksandra Petrallis46,1224.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 300m (hala)Aleksandra Petrallis45,8610.04.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 600mIga Rudnik1:51,3722.05.2021Mistrzostwa Warszawy
bieg 600m (hala)Iga Rudnik1:53,8623.01.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 1000mMaryna Uss4:03,4709.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 80mppłAleksandra Petrallis13,65 (-0.1)07.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 60m ppł (76.2/7.5) HALAAleksandra Petrallis10,6029.01.2022Halowe Zawody Kontrolne WMOZLA Warszawa
rzut piłeczką palantowąZofia Rachwalska4215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalAleksandra Petrallis4,4713.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mWiktoria Krzywania13:24,2215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 3000mIga Rudnik17:37,0609.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 2kg (hala)Natalia Nowak8,8923.01.2022Spała
pchnięcie kulą 3kg Natalia Nowak7,8408.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
rzut dyskiem 0,75kg Natalia Nowak23,9108.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60mMaksymilian Sobala9,1109.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 60m (hala)Mateusz Puszcz9,1223.01.2022Warszawska Liga Biegowa
bieg 100mJan Andrzejewski13,07 (-0.6)07.05.2022Mistrzostwa Warszawy
bieg 200m (hala)Patryk Raszyk30,9915.01.2022Ogólnopolskie Zawody Halowe LA, Toruń
bieg 300mAntonii Piskorski41,6303.10.2020Warszawa
bieg 300m (hala)Michał Stefański48,9814.02.2021Warszawa
bieg 600mKonstanty Kącki1:44,1322.05.2021Warszawa
bieg 600m (hala)Michał Stefański1:49,1531.01.2021Toruń
bieg 1000m (hala)Michał Stefański3:03,6623.01.2022Spała
rzut piłeczką palantowąMaksymilian Sobala48,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMateusz Wróbel4,65m07.05.2022Mistrzostwa Warszawy
chód 1000mMateusz Jędrzejek6:23,9015.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 2000mMateusz Jędrzejek13:32,0809.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód 3000mMichał Stefański19:32,6709.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 4kg (hala)Stanisław Kuras7,13m12.05.2021Grodzisk Mazowiecki

U16

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60m (hala)Ewa Habrowicz8,1423.01.2022Spała
bieg 100mEwa Habrowicz13,5215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 200m (hala)Ewa Habrowicz28,223.01.2022Spała
bieg 300mXenia Pliatsika48:5319.09.2020Mistrzostwa Mazowsza U16, Ciechanów
bieg 300m (hala)Xenia Pliatsika47,2423.01.2022Spała
bieg 600mPola Rudnik2:03,1215.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 1000mXenia Pliatsika3:59,3509.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
skok w dalMaja Szarota4,65m06.06.2021Warszawa
chód 3000mJulianna Sycz18:35,3509.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 3kg (hala)Natalia Nowak6,85m15.01.2022Warszawa

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 60m (hala)Antoni Piskorski8,1323.01.2022Spała
bieg 100mAntoni Piskorski12,5806.06.2021Warszawa
bieg 200m (hala)Antoni Piskorski25,5423.01.2022Spała
bieg 300mAntoni Piskorski40,7006.06.2021Warszawa
bieg 300m (hala)Antoni Piskorski42,5816.01.2022Warszawa
bieg 1000mAntoni Piskorski3:21,6909.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
bieg 1000m (hala)Olaf Krosno3:32,4515.01.2022Toruń
rzut piłeczką palantowąAntoni Piskorski40,5m09.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
pchnięcie kulą 5kgStanisław Kuras7,33m09.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
rzut dyskiem 1kgStanisław Kuras18,3708.05.2022Mistrzostwa Warszawy Dzieci
skok w dalAntoni Piskorski5,08m15.09.2021Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód sportowy 3000mKacper Drobik15:08,5413.06.2021Wawerski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód sportowy 5kmKacper Drobik25:14,5502.05.2021Poznań
chód sportowy 10kmKacper Drobik53:20,2416.05.2021Warszawa

U18

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
skok w dalJulia Hyllus4,30m09.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup
chód sportowy 3000mHanna Hryniewicka19:06,5609.10.2021Mokotowski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 800m (hala)Błażej Ziorkiewicz2:24,9315.01.2022Spała
bieg 1000m (hala)Anton Bladosz-Jensen3:00,1815.01.2022Spała
chód sportowy 5000m (hala)Kacper Drobik26:45,2612.02.2022Rzeszów

U20

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
chód sportowy 3000m (hala)Hanna Hryniewicka17:28,6212.02.2022Rzeszów
chód sportowy 5000mHanna Hryniewicka28:56,8809.04.2022Praski Miting Lekkoatletyczny Korzeniowski Cup

U23

SENIOR

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5kmDominika Stelmach16:4625.09.2016Warszawa
półmaratonDominika Stelmach1:16.5728.02.2016Półmaraton w Wiązownej

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce

MASTER

kobiety

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5000mDominika Stelmach 17:44,0829.05.2021Piaseczno
bieg 10kmDominika Stelmach37:0910.10.2018Orlen Warsaw Marathon 10km
półmaratonDominika Stelmach1:19,2519.06.2021Białystok
maratonDominika Stelmach 2:36,4518.04.2021Dębno
bieg 50kmDominika Stelmach3h17:2701.09.2019Brasov (ROM)
bieg górski na długim dystansie 42kmDominika Stelmach5h37:5625.07.2020Mistrzostwa Polski w Biegach Górskich Kościelisko
bieg górski na ultra dystansie 80kmDominika Stelmach8h22:4408.08.2020Ultra maraton górski Chudy Wawrzyniec Rajcza
bieg 100kmDominika Stelmach7h04:3630.08.2020Mistrzostwa Polski w Pabianicach
chód sportowy 3000m (K-35)Karolina Niewada21:49;822.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy 3000m (K-45)Justyna Korzeniowska18:21;322.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy hala 3000m (K-45)Agnieszka Kolasa17:22,0013.02.2022Toruń

mężczyźni

KonkurencjaImię i nazwiskoWynikDataNazwa imprezy, miejsce
bieg 5kmRobert Korzeniowski 17:0524.09.2017Bieg na Piątkę - PZU Maraton Warszawski
bieg 10kmRobert Korzeniowski 35:2211.11.2015XXVII Bieg Niepodległości
półmaratonRobert Korzeniowski1h16:3726.03.2017Półmaraton Warszawski
maratonRobert Korzeniowski02h24.4325.04.2015Virgin Money London Marathon
bieg 100kmDariusz Nożyński6h30,2628.08.2021Mistrzostwa Polski w Pabianicach
chód sportowy 3000m (M-40)Paweł Niewada22:45;022.08.202030. Mistrzostwa Polski Masters, Lublin
chód sportowy hala 3000m (M-40)Jakub Szarota17:23,6813.02.2022Toruń

Zapisz się do klubu RK Athletics