KORZENIOWSKI CUP KARPACZ 2022 – Relacja z Mityngu lekkoatletycznego

Na błękitnej bieżni ,rzutni oraz skoczni, w przepięknie położonym stadionie im. Ireny Szewińskiej w Karpaczu, prawie 400 lekkoatletów z całej Polski, w kategoriach wiekowych  U12, U14 i U16 wzięło udział w  mityngu Korzeniowski CUP, a tym samym podsumowało etap wakacyjnych przygotowań do drugiej części sezonu.
Dzięki gościnności i lekkoatletycznemu duchowi władz Miasta Karpacz, po piątkowym Festiwalu Chodu Walking Lovers i sobotnich Drużynowych Mistrzostwach Polski  wpisaliśmy się w swoista triadę , która była piątkowym zaproszeniem amatorów aktywnego chodzenia, spotkaniem klubowej elity w sobotę, a na niedzielny deser rywalizacją naszych nadziei na reprezentację olimpijską w Brisbane 2032.
Dziękujemy Karpaczowi za gościnę oraz aktywne wsparcie naszych działań. Już umawiamy się na przyszłoroczna , kolejną edycję Korzeniowski CUP.

Padło wiele emocjonujących wyników, rekordów życiowych, zawody były idealnym przetarciem przed zbliżającymi się wielkimi krokami Mistrzostw Polski U16, które odbędą się w ostatni weekend września w Lublinie. Zawody były również wspaniałą formą spotkania swoich lekkoatletycznych przyjaciół z całej Polski.

 

Dziękujemy Miastu Karpacz – współorganizatorowi wydarzenia oraz naszym partnerom: Fundacji Instytut Studiów Wschodnich – Festiwal Biegowy, Propharma – Miody Manuka i WeNet Group – naszym Doradcom Internetowym.

 

Pełne zestawienie wyników z zawodów: https://online.domtel-sport.pl/index2.php?impreza=3d4h

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji: https://www.rkathletics.com/galeria/nggallery/mityngi/i-edycja-mityngu-lekkoatletycznego-korzeniowski-cup-u12-u14-u16-28-08-2022-karpacz

oraz do obejrzenia krótkiego filmiku na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=pWLDcyZNkag

 

Zapisz się do klubu RK Athletics