Po wakacjach kontynuujemy bezpłatne treningi dla dzieci z Ukrainy

Od czasu rosyjskiej agresji i wybuchu wojny na Ukrainie przez nasze domy i prowadzony przez nas klub sportowy przewinęło się wielu zawodników, trenerów oraz dzieci, które dzięki obecności w naszym klubie mogły aktywnie spędzić czas, poznać lekką atletykę oraz poznać wielu nowych polskich przyjaciół. 

Prowadzone przez nasz Klub bezpłatne treningi dla dzieci uchodźców cieszyły się ogromnym zainteresowaniem a trenowana przez dwie trenerki – Oxanę i Irinę grupa prawie 15 zawodników regularnie uczestniczyła w proponowanych treningach oraz chętnie brała udział w zawodach lekkoatletycznych.

W naszym klubie, gdzie trenuje ponad 200 osób – dzieci, młodzież i dorośli – zarówno dzieci, jak i trenerzy świetnie się zaaklimatyzowali w środowisku polskich rówieśników. Teraz jest czas wakacji i zajęcia zmniejszają swój wymiar, ale chcielibyśmy zaprosić ich ponownie do wspólnych treningów i współpracy, co jest możliwe dzięki finansowaniu przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

W ramach niniejszego zadania ponownie zapraszamy dzieci z Ukrainy na cykl bezpłatnych treningów lekkoatletycznych w naszych ośrodkach treningowych w Warszawie i Wawrze, prowadzone przez dwie ukraińskie trenerki. 

Szczegóły poniżej:

 

Zapisz się do klubu RK Athletics