FESTIWAL CHODU WALKING LOVERS W KARPACZU

 

Grono barwnych, zdrowo zmęczonych, ale entuzjastycznie rozkręconych uczestników zorganizowanego przez Walking Lovers Festiwalu Chodu całymi rodzinami i grupami przyjaciół oraz klubowych kolegów finiszowało na błękitnej bieżni lekkoatletycznego stadionu im. Ireny Szewińskiej.

 

Justyna i Robert Korzeniowscy na mecie przygotowali dla wszystkich specjalne okolicznościowe medale w kształcie serca, a najszybsi oraz najstarszy i najmłodszy piechur, na odbudowanie energii, otrzymali wyjątkowe nowozelandzkie miody Manuka. Impreza była pierwszym etapem sportowego tryptyku organizowanego przy współudziale i aktywnym wsparciu Miasta Karpacz z Burmistrzem Radosławem Jęckiem i jego zastępczynią Kamilą Cyganek na czele.

 

Następnego dnia na tym samym stadionie odbywały się finały Drużynowych Mistrzostw Polski PZLA, a w niedzielę 28 sierpnia lekkoatletyczna młodzież, w drodze do IO Brisbane 2032 rywalizowała w mityngu Korzeniowski CUP. Wielu uczestników masowego chodu z Walking Lovers, tak jak drużyna RK Athletics, czy UKS Olimpijczyk 46 z Wrocławia zaznaczyło swój sportowy udział w obu imprezach.

 

Idziemy dalej i już czekamy na kolejne walkingowe święto w Karpaczu. Najbliższą okazją do spotkania na błękitnej bieżni Stadionu Miejskiego będzie zaplanowany na środę 7 września poranny trening dla uczestników odbywającego się w Karpaczu Forum Ekonomicznego.

 

Dziękujemy Miastu Karpacz – współorganizatorowi wydarzenia oraz naszym partnerom: Fundacji Instytut Studiów Wschodnich – Festiwal Biegowy, Propharma – Miody Manuka i WeNet Group – naszym Doradcom Internetowym.

 

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji https://www.rkathletics.com/galeria/nggallery/mityngi/walking-lowers-korzeniowski-cup

Na naszym profilu na YouTube jest już dostępny  filmik z marszu- przeżyjmy to jeszcze raz: https://www.youtube.com/watch?v=m8EFUj7X0mc

 

 

Zapisz się do klubu RK Athletics