LATO 2022 CIESZANÓW – Klubowy obóz ogólnosportowy dla dzieci i młodzieży – BRAK MIEJSC

Wszystkich młodych sportowców – trenujących regularnie lekkoatletykę i inne sporty oraz tych którzy chcą z nami rozpocząć sportową przygodę – zapraszamy na pełne nie tylko sportowych emocji wakacje z Klubem RK Athletics.

📅 Termin:         27 czerwca – 8 lipca 2022 (11 dni)

🏃‍♀️🏃‍♂️ Dla kogo:    dzieci i młodzież z rocznika 2013 i starsi

💁‍♂️💁‍♀️ Kadra:      trenerka Marta Lemieszewska, trener Grzegorz Gajdus, trener Robert Korzeniowski

ZAPISZ SIĘ

Zróżnicowany pod względem poziomu zaawansowania, dostosowany do grupy wiekowej, klubowy obóz lekkoatletyczny. Na nim będziemy odkrywać i  doskonalić technik wybranych konkurencji oraz zadbamy o  kompleksowy rozwój  zdolności motorycznych młodych sportowców.

Każdy dzień będzie ogromną dawką ruchu, humoru, nowych umiejętności oraz wiedzy. Poza codziennymi treningami lekkoatletycznymi każdego dnia będziemy także pływać w jeziorze – na kajakach i wpław, grać w piłkę i zwiedzać pieszo okolicę. Weźmiemy udział w warsztatach przyrodniczych, wędkarskich, grach terenowych, podchodach oraz questach historycznych.

W trakcie obozu w niedzielę 3 lipca będziemy mieli także okazję zmierzyć się z reprezentacją Cieszanowa i innych Klubów Lekkoatletycznych w organizowanym wyjazdowo naszym klubowym sztandarowym Mitingu  Korzeniowski Cup.

A wieczory będziemy spędzać czas na animacjach, nocnych wycieczkach i przy ognisku.

To będzie intensywne 11 dni pełne ruchu i zabawy, sprzyjające klubowej integracji w miejscu cudownej przyrody i niezwykłej historii 🙂 – ci którzy z nami byli w zeszłym roku – świetnie wiedzą o co chodzi 🙂

Zapewniamy:

Koszt obozu:

zobaczcie naszą relację z zeszłorocznego obozu:

CIESZANÓW lipiec 2021 – nasza relacja z letniego obozu sportowego

Obóz wspiera Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta oraz Fundacja Warszawianka Wodny Park.

 

Zapisz się do klubu RK Athletics