LATO 2022 KARPACZ – Zgrupowanie sportowe dla młodzieży PRO – BRAK MIEJSC

Zgrupowanie przeznaczone dla zawodników Klubu RK Athletics, którzy przygotowują się do jesiennej części sezonu i startu w oficjalnych zawodach sportowych.

 

📅 Termin:         20 – 28 sierpnia (8 dni)

🏃‍♀️🏃‍♂️ Dla kogo:    dzieci starsze (z rocznika 2012) i młodzież po uprzedniej kwalifikacji przez trenerów prowadzących

💁‍♂️💁‍♀️ Kadra:      trenerka Joanna Stelmaszczyk, trenerka Katarzyna Mróz, trener Damian Raczyło, trener Grzegorz Gajdus, trener Robert Korzeniowski

 

Intensywne 8 dni treningów połączone ze startem kontrolnym w akredytowanym Mitingu Korzeniowski Cup, podczas którego zawodnicy walczyć będą o kwalifikacje do Mistrzostwa Polski U16. Zawodnicy będą trenowali na nowoczesnym Stadionie Lekkoatletycznym w grupach treningowych podzielonych według bloków konkurencji lekkoatletycznych:

Za metodykę treningów odpowiedzialni są trenerzy RK Athletics na co dzień opiekujący się poszczególnymi grupami specjalistycznymi.

Poza codziennymi treningami lekkoatletycznymi będziemy także zwiedzać pieszo Karpacz, oglądać najlepsze okoliczne atrakcje i muzea oraz wspinać się na najwyższe szyty Karkonoszy.

A wieczory będziemy spędzać czas na animacjach, oglądaniu filmów oraz nocnych wyprawach po okolicach.

Zapewniamy:

Koszt obozu: 2300 zł

drugie dziecko to 10% zniżki 

 

Dane płatnika

Dane uczestnika
Uczestnik {{rep-1_index}}

Specjalne wymagania żywieniowe (proszę zaznaczyć jeżeli są)

Data urodzenia:

Pakiet usług
Rozliczenie bonem turystycznym:

TAKNIE

Dojazd:

WŁASNYZ KLUBEM W DWIE STRONY


Podsumowanie
Summary
Zapisz się do klubu RK Athletics