ZIMA 2021 ZGRUPOWANIE STACJONARNE – ZAPISY ZAMKNIETE

Jak się dobrze przygotować do nowego sezonu startowego? Albo poznać nasz Klub i do nas dołączyć? To zgrupowanie jest właśnie tak przygotowane aby najlepiej wykorzystać koniec wakacji!

Zapraszamy na zgrupowanie stacjonarne dla dzieci i młodzieży na Stadionie PODSKARBIŃSKA WARSZAWA

📅 Termin:         23 – 28 sierpnia (6 dni)

🏃‍♀️🏃‍♂️ Dla kogo:  Dzieci i młodzież ze wszystkich grup wiekowych

💁‍♂️💁‍♀️ Kadra: trener Damian Raczyło, trenerka Joanna Stelmaszczyk

Koniec wakacji to nie tylko początek roku szkolnego ale także mocne wejście w drugą część sezonu sportowego bo jesień to prawdziwa kumulacja mitingów i zawodów lekkoatletycznych, do których chcemy dobrze przygotować naszych stałych Klubowiczów.

To propozycja także dla wszystkich, którzy chcą do nas dołączyć od września – przez 6 dni zgrupowania poznacie wszystkie główne bloki konkurencji lekkoatletycznych, innych Klubowiczów i naszych trenerów – to świetna okazja aby poczuć życie naszego Klubu i płynnie się do niego włączyć od nowego sezonu.

Plany treningowe dostosowane będą do umiejętności oraz wieku uczestników (podzielonych na 3 grupy liczące maksymalnie 13 osób).

Dodatkowo przewidujemy warsztaty kulinarne z naszym dietetykiem sportowym, pogadanki nt konkurencji lekkoatletycznych, wizytę w Muzeum Sportu, a na koniec zgrupowania Małe Igrzyska Lekkoatletyczne, w których uczestniczyć będą wszystkie grupy uczestników.

Zawody końcowe będą także sprawdzianem i pierwszą klasyfikacja uczestników do nowych grup treningowych!

💰 Cena: 

ZAPISZ SIĘ

 

Zapisz się do klubu RK Athletics