KONCZYMY SEZON KLUBOWY 2022/23 I ZACZYNAMY WAKACJE Z RK ATHLETICS

Drodzy Rodzice,

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony sezon klubowy 2022/2023

Jesteśmy niezmiernie dumni, jest z nami 250 zawodników trenujących w 6 lokalizacjach w całej Warszawie.

Pierwsza część roku zakończyła się ogromnym sukcesem. 

Nasi podopieczni zdobyli kilkadziesiąt medali w mistrzostwach Warszawy i Mazowsza. 

Dodatkowo kilkoro wyróżniających się zawodników w kategoriach U16 i U18 jest wytypowanych do startów w Mistrzostwach Polski w najbliższych miesiącach.

Reprezentanci kategorii U16 we wrześniu mają ogromne szanse medalowe w wielu konkurencjach, zaś reprezentanci kategorii U18 w lipcu mogą powodzeniem zawalczyć o medale – zwłaszcza w chodzie sportowym. 

Wakacje, to szczególny czas dla dzieci, dlatego regularne treningi grupowe w Warszawie zakończyły się z dniem 24 czerwca, ale z myślą o pasjonatach sportu przygotowaliśmy specjalne aktywności dla tych którzy chcieliby kontynuować swój rozwój i przygotować się do nadchodzącego sezonu klubowego 2023/2024.

Lipcowy obóz RK Athletics w Przeworsku dla zawodników z kat. U10-U18. oraz obóz szkoleniowy w Giżycku, na który serdecznie Państwa zapraszamy. Na stronie www znajdziecie Państwo szczegółowe informacje oraz link do zapisów

https://www.rkathletics.com/obozy-sportowe/lato-2023-zgrupowanie-w-gizycku-informacje-i-zapisy/

Zawodnicy, którzy spędzają wakacje oddzielnie – otrzymali od trenerów wytyczne dotyczące samodzielnego treningu przez najbliższe dwa miesiące. Ich sumienne wykonanie pozwoli wrócić po wakacjach w pełnej dyspozycji do dalszych systematycznych treningów w nowym sezonie 🙂  

Do grupowych treningów klubowych wracamy po wakacjach, od września – na bieżąco będziemy informować Państwa o naszych planach i grafikach poszczególnych lokalizacji. Aktualnie zarząd klubu prowadzi precyzyjne ustalenia na temat wyznaczania nowych terytoriów rozwoju i otworzenia dodatkowych naborów oraz nowych grup treningowych zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i zawodników dorosłych Masters. 

Pierwszy trening po wakacjach planujemy na dzień 2 września (sobota) – szczegółowe informacje na temat godziny i lokalizacji podamy w oddzielnym mailu. 

Życzymy Państwu wspaniałych wakacji i zachęcamy do regularnego śledzenia informacji na naszej stronie internetowej oraz kanałach social media

Zapisz się do klubu RK Athletics