Pierwszy obóz sportowy za nami!

 

W dniach 11-17 lipca 2016 roku uczestniczyliśmy w naszym pierwszym, wakacyjnym obozie sportowym w Gniewinie.
W tym niezwykłym miejscu wśród kaszubskich wzgórz, jezior i lasów, znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Mistral Sport – nowoczesny i komfortowy obiekt, wybrany i doceniony przez Mistrzów Świata i Europy w Piłce Nożnej – Reprezentację Hiszpanii, a także przez klub RK Athletics.

Nasz Klub słynie między innymi z tego, że oprócz najlepszej kadry trenerskiej w Warszawie, prowadzimy równoległe treningi dla dorosłych jak i dla dzieci. Na obozie również nie mogło zabraknąć naszych najmłodszych sportowców. Każdy dzień zaczynaliśmy porannym rozruchem, a po pysznym śniadaniu czekał nas już pierwszy porządny trening. Raczyliśmy się pięknymi widokami, świeżym powietrzem i wyśmienitą kuchnią. W czasie wolnym jedni spali, a drudzy zwiedzali nadmorskie miasteczka. Nie brakowało też integracyjnych spotkań oraz gier i zabaw. Krótko mówiąc czas wykorzystywaliśmy do maksimum.

Z przeprowadzonych ankiet wynika, że wszystkim się podobało i nie mogą się doczekać kolejnego wyjazdu! Co prawda do kolejnych wakacji strasznie dalego dlatego już niebawem czeka nas Weekend Biegacza!.

Do Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Spale wybierzemy się w dniach 14-16 października. Standardowo z podziałem na grupy zaawansowania i możliwością zabrania ze sobą dzieci, które będą mieć równoległe treningi.

Dokładne szczegóły pobytu (agenda i koszt) opublikujemy wkrótce. Natomiast już przyjmujemy rezerwacje, wystarczy napisać maila do Agnieszki Siewierskiej na adres: a.siewierska@rkathletics.com.
Liczba miejsc jest ograniczona, a kto pierwszy ten lepszy! Gwarantujemy, że będzie jeszcze lepiej niż ostatnio!

Serdecznie zapraszamy każdego kto chciałby złapać biegowego bakcyla lub podszlifować swoją formę.

 

 

  powrót