Rejestracja dla zawodników RK Athletics

Dane płatnika

Chcę otrzymywać faktury VAT

Dane uczestnika
Uczestnik {{rep-1_index}}

Data urodzenia:

Pakiet usług
Miejsce:

Praga PołudnieMokotówUrsynówWawerIzabelinInne

Dni treningów:

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota


Oświadczam że zapoznałem się z Polityką Prywatności, dostępną w stopce strony i wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w wymienionych w Polityce celach.

Dokumenty

Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem ŚWIADCZENIA USŁUG w ramach Klubu Sportowego „RK Athletics”, dostępnego w stopce Serwisu, zrozumiałem jego treść i akceptuję w pełni jego postanowienia, w tym nałożone na mnie w tym Regulaminie obowiązki.

Oświadczam że zamawiam Pakiet Usług, wynikający z wybranych przeze mnie dni treningowych. Jestem świadomy, że wraz z zamówieniem Pakietu Usług zawieram umowę na świadczenie usług określonych w tym Pakiecie zgodnie z Regulaminem ŚWIADCZENIA USŁUG w ramach klubu sportowego „RK Athletics”, dostępnego w stopce Serwisu i zobowiązuje się do dokonania zapłaty zgodnie z Cennikiem Usług.

(opcjonalne) Wyrażam zgodę na wykorzystywanie wizerunku osoby Korzystającej z usług w ramach Klubu Sportowego „RK Athletics” do celów marketingowych (serwis internetowy, media społecznościowe RK Athletics, grafiki).

(opcjonalne) Przyjmuję do wiadomości, iż wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania Klubu Sportowego RK Athletics przesyłane są drogą mailową.


Podsumowanie
Summary