Obstawianie zakładów sportowych i gra w kasynach online w Polsce stała się teraz jeszcze bardziej opłacalna dzięki bukmacherowi Mostbet. W końcu istnieje szeroki wybór wydarzeń, wysokie kursy, różne bonusy i promocje, darmowe zakłady i darmowe spiny, a także szybkie wypłaty. Obstawiaj zakłady także w aplikacji mobilnej Mostbet, dostępnej na iOS i Androida!

RK ATHLETICS ZGARNIA MEDALE + RELACJA FOTOGRAFICZNA

7️⃣6️⃣ STARTUJĄCYCH 2️⃣3️⃣ MEDALE, 4️⃣3️⃣ REKORDY ZYCIOWE‼️ 

To było prawdziwe święto lekkoatletyki dla dzieci – na kultowym stadionie AWF cały weekend nasze klubowe dzieci we wszystkich kategoriach wiekowych chodziły, biegały i skakały.

W sobotę nasi najmłodsi zawodnicy z kategorii U12 i U 14 próbowali swoich sił podczas Mistrzostw Warszawy dzieci a w niedziele młodzież z kategorii U16 i U18 rywalizowała w biegach sprinterskich, średnich, przez płotki i  przeszkody podczas Mazowieckiego Otwarcia Sezonu Lekkoatletycznego.

Nasi lekkoatleci wspierani przez trenerów Irinę, Marceliną, Ninę, Joasię, Grzegorza, Damiana. Daniela, Mariusza i Marka wywalczyli az  2️⃣3️⃣ medale 

BRAWO DLA WSZYSTKICH

Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszej inauguracji sezonu 🙂 

A poniżej szczegółowe rezulaty:

 

MISTRZOSTWA WARSZAWY DZIECI

ZAWODNICY TRENERKI IRINY KOVAL

👉U14 K chód sportowy 2000m

🥇Roza Murawska 11.15 (PB, na stadionie poprawa o 63 sekundy 🔥)

🥈Jagoda Śliwińska 11.32 (PB 🔥)

👉U14 M chód sportowy  3000m

🥇Stanisław Radzki 17.43(debiut!!!)

🥈Franek Uss 17.52(debiut)

🥉Xawery Korzeniewski 18.09

👉U14 M bieg 1000m

Zarzeczny Mateusz 3.43 15m

Małowiejski Krzysztof 4.09 (debiut !!!)

 

ZAWODNICY TRENERKI NINY MŁODZIŃSKIEJ

👉U12 M bieg 300m

🥈Aleks Musialik 47,34 PB 🔥 (poprawa o 3s na stadionie)

👉U12 K chód sportowy 1000m

🥇Emilia Szuder 7:09,95 PB 🔥

🥈Gloria Ordon 7:56,15

🥉Carla Ordon 8:07,28

👉U14 K bieg 1000m

Gabriela Krulak 3:54,24 debiut na stadionie otwartym!!!

👉U12 K bieg 60m

Carla Ordon 10,03

Gloria Ordon 11,83

Arwik Vinothumar 10,26 PB 🔥

 

ZAWODNICY TRENERA DAMIANA RACZYŁO  

👉U12 M skok wzwyż

🥇Marcel Podolski 1.10m

🥉Maciej Oracz 1.05m

👉U12 M bieg na 60m

🥉Marcel Podolski 9.31

Maciej Oracz 9.95

👉U14 K skok wzwyż

🥈 Weronika Czaja 1.35m

Teresa Jarska 1.30m

👉U14 K skok w dal

Laura Stępniak 4.28

👉U14 K 80m przez płotki

🥇Małgorzata Dudek 13.18 PB 🔥 zwycięstwo o 1 setną sekundy

👉U14 K 100m Finał

Małgorzata Dudek 13.40 PB 🔥

Laura Stępniak 13.46 PB 🔥

👉U14 K bieg 300m

🥇Gabriela Izdebska 43.97 PB 🔥

Weronika Czaja 46.18 PB 🔥

Zuzanna Zawodniak 49.39 w debiucie na tym dystansie!!!

Teresa Jarska 50.25 PB 🔥

Hanna Wrzeszcz 52.41 PB 🔥

👉U14 M bieg 1000m

🥉 Paweł Małowiejski 3:14.14 PB 🔥

 

ZAWODNICY TRENERKI MARCELINY DROZDEK

👉U12 K skok wzwyż

🥈Zofia Ludwiczuk 1.10 m (debiut, najmłodsza ze startujących !!!)

👉U14 M bieg na 1000m

Andrzej Galiński, 3:30.58

👉U12 K bieg na 60 m

⁠Apolonia Pawelec, 9.04

Michalina Kukieła, 9.87

⁠Zofia Wciślik, 10.91

👉U14 K skok w dal

Laura Zeyer 4.02

👉U14 K bieg na 100m

Laura Zeyer, 14.22

👉U12 K bieg na 300 m

Apolonia Pawelec, 49.97

Michalina Kukieła, 57.73

👉U12 M bieg na 300m

⁠Leon Jurczak, 58.19

⁠Przemysław Obrębowski, 1:02.80

👉U14 K bieg na 300 m

Joanna Rosowska, 54.24

⁠Aleksandra Obuchowicz, 55.24

👉U14 bieg na 600m

🥉Wiktor Trębicki, 1:46.31

 

ZAWODNICY TRENERA MARIUSZA ROKITY

👉U12 K bieg 60m

🥈Michell Khramtsova 8,76 PB 🔥

👉U12 K bieg 300m

🥉Michell Khramtsova 49,28

Zofia Olszewska 51,21 PB 🔥

👉U12 M bieg 600m

🥇Mateusz Lis Wołoszczyk 1:54.94

Karol Celiński 2:12.20

👉U14 K bieg 300m

Alicja Łukasik 50.09

👉U14 M bieg 100m

Mikołaj Bulasiński 15.41 (debiut!!!)

👉U14 K bieg 600m

Alicja Jastrzębska 2:03.43 PB 🔥

Nadia Szopa 2:06.58

👉U14 K bieg 80m przez płotki

Nina Procner 15.30

Alicja Jastrzębska 17.66

👉U14 K skok w dal

Nina Procner 3.71cm PB 🔥

Nadia Szopa 3.91 cm PB 🔥

 

ZAWODNICY TRENERA MARKA JENDRYCHA

👉U14 M 1000m chód

🥇Wiktor Waglowski 5:44.50

🥈Juliusz Waglowski 6:12.56

 

ZAWODNICY TRENERA DANIELA CHROBOTA

👉U12 K bieg 60m

⁠Zofia Trepka 9.88 PB 🔥

👉U12 bieg 300m

Barbara Izdebska 53.20 PB🔥

⁠Zofia Trepka 53.26 PB🔥

Urszula Antczak 1:00:69 PB 🔥

👉U12 bieg 600m

Aleksandra Antczak 2:07:03

👉U14 bieg 600m

Suzanne Zub 2:06:06 PB🔥

 

MAZOWIECKIE OTWARCIE SEZONU LEKKOATLETYCZNEGO

 

ZAWODNICY TRENERA DAMIANA RACZYŁO

👉U16 K 80m bieg przez płotki finał

Julia Walesiak 14.82 PB🔥

👉u16 M bieg 100m finał

Jan Andrzejewski 11.81; w eliminacjach 11.75 PB🔥

👉U16 bieg 300m

Patryk Raszyk 43.91 PB poprawione o ponad 3 sekundy🔥

Zuzanna Kożuchowska 52.38

👉U16 K bieg 300m przez płotki

Maja Pociejewska 53.87 w debiucie!! 🔥

👉U16 bieg 600m

Maja Bętkowska 1:47.83 PB🔥

Mateusz Puszcz 1:35.92 PB🔥

 

ZAWODNICY TRENERA GRZEGORZA GAJDUSA

👉U16 K bieg 800m

Lena Szlaga       czas 2:27.46        

Pola Borkowska czas.2:31.64        

👉U16/U18 M bieg 800m

U16 Olaf Kosno           czas 2:10.37       

U18 Michał Stefański   czas 2:11.22       

👉bieg M 1500m

🥈U20 Błażej Ziorkiewicz 4:24.89    

U18Francesco Arras      czas  4:45.47    

👉bieg 3000m M

🥈U18Jan Witowski           czas. 9:11.18    

👉M bieg 2000m przez przeszkody

🥇U18 Konstanty Kącki      czas 6:36.61     

 

ZAWODNICY TRENERA MARKA JENDRYCHA

👉U16 M skok w dal

Franciszek Procner, 4,66

👉U16 M bieg 100m

Franciszek Procner, 12.18

👉U 16 M bieg 1000m

Hubert Klimczak, 3:24.87 PB🔥

 

ZAWODNICY TRENERKI JOANNY STELMASZCZYK

Maryna Uss

👉80m ppł 13.40 PB (debiut!!!) 🔥

👉300m 44.48 PB 🔥

(ogromna poprawa o ok 4s)

Xenia Pliatsika

👉300m 44.87 🔥

(ogromna poprawa o ok 4s)

👉 Bruno Rokita

300m 43.59 🔥

(ogromna poprawa o ok 3s)

Norbert Lewandowski

👉 300m 44.57 🔥

(ogromna poprawa o ok 4s)

Mateusz Stringer

👉 300m 35.71 🔥

(9 miejsce na 61 startujących zawodników w mityngu)

 

Każdy z nowym rekordem życiowym – lepiej rozpocząć sezonu nie mogliśmy 😊

 

ZDJECIA. TOMASZ KASJANIUK ORAZ TRENERZY – dziekujemy 💚

 

 

 

 

Zapisz się do klubu RK Athletics