O NAS W MEDIACH – Walking. Sport na całe życie

„Każdy lek da się zastąpić innym podobnie skutecznym, ale aktywność fizyczna jest takim lekiem, którego niczym zastąpić  się na da”

Każdy z nas kiedyś chociaż raz w życiu podejmował próbę regularnego uprawiania jakiejś aktywności fizycznej. Bardzo słusznie. Sport to zdrowie !

Jednak zazwyczaj szybko okazywało się, że jesteśmy albo obciążeni przeciwskazaniami np. do biegania , albo jesteśmy już za starzy, lub nasza waga uniemożliwia i mocno ogranicza możliwości bycia aktywnym w wielu dyscyplinach.

A gdyby tak można było bez względu na wiek, wagę, miejsce, cieszyć się aktywnością fizyczną, która będzie korzystnie wpływać na zdrowie i umysł nie obciążając przy tym naszego organizmu ?

Dlaczego walking jest idealną aktywnością dla każdego i w każdym wieku przeczytasz w publikacjach -wywiadach Justyny i Roberta Korzeniowskich: 

https://wio.waw.pl/artykul/wywiad-z-robertem-korzeniowskim/1138432

https://zwierciadlo.pl/lifestyle/chodzenie-sport-na-cale-zycie

https://twojstyl.pl/artykul/robert-korzeniowski-uczy-chodu-sportowego-dziennikarka-twojego-stylu-na-treningu-u-mistrza-olimpijskiego,aid,1691

https://parenting.pl/wywiad-z-robertem-korzeniowskim-o-chorobie-lekkoatletyce-i-nowej-pasji-ktora-zarazil-tez-zone-justyne

 

 

Zapisz się do klubu RK Athletics