Regulamin zamówień RK Athletics.

ZAMÓWIENIA W SKLEPIKU INTERNETOWYM RK ATHLETICS

1. Zakupu w Sklepiku Internetowym może dokonać zarówno Klubowicz RK Athletics jak i osoby które nie należą do Klubu (Klient)
2. Informacje o Produktach prezentowane w obrębie Sklepiku Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a jedynie zaproszenie Klientów do składania ofert zawarcia Umowy sprzedaży.
3. Klient dokonuje zamówienia Produktu poprzez wypełnienie w Witrynie odpowiedniego formularza, akceptację Regulaminu i Ogólnych Warunków Sprzedaży oraz kliknięcie na przycisk „Złóż zamówienie”.
4. Wraz z przyjęciem przez RK Athletics zamówienia Klienta do realizacji, do Klienta zostanie niezwłocznie (nie później jednak niż w terminie 7 dni roboczych od daty złożenia zamówienia) wysłana wiadomość e-mail potwierdzająca ten fakt, zatytułowana „Przyjęcie zamówienia do realizacji”.
5. W przypadku, gdy Klient zamierza zamówić Produkt korzystając z poczty elektronicznej powinien wysłać wiadomość e-mail na adres poczty elektronicznej kontakt@rkathletics.com, jakie Produkty zamierza nabyć i w jakiej ilości.
6. W przypadku wysłania przez Klienta takiej wiadomości RK Athletics wyśle do Klienta wiadomość zawierającą informacje wymagane do zawarcia umowy sprzedaży, szczegółach płatności oraz poinformuje Klienta jakie czynności powinien wykonać w celu zawarcia umowy za pośrednictwem poczty elektronicznej.
WYSYŁKA, MOŻLIWOŚCI I KOSZTY DOSTAWY ORAZ WYMIANY.
a) realizacja zamówienia nastąpi w ciągu 7 dni roboczych
b) odbiór osobisty zamówienia możliwy będzie na treningu w wybranej lokalizacji i nastąpi w ciągu 14 dni roboczych
c) w przypadku wyboru opcji dostawa kurierem podmiotem realizującym dostawę jest DHL
d) koszt dostawy 18 zł do 5kg
e) Klient ma możliwość wymiany nieużywanego Produktu na nowy w innym rozmiarze. Koszty odesłania Produktu ponosi Klient.

Zapisz się do klubu RK Athletics