MAJÓWKA 2024 PUŁAWY – obóz sportowy dla młodzieży młodszej – INFORMACJE I ZAPISY

Zapraszamy naszych Klubowiczów na cykliczne zgrupowanie przygotowawcze do wiosennego sezonu startowego

Oto co czeka naszych zawodników:

 
1. **Wszechstronne szkolenie:** w trakcie obozu zawodnicy przejdą skondensowane szkolenie w różnych konkurencjach lekkoatletycznych, takich jak biegi sprinterskie, długodystansowe, skoki, rzuty oraz biegi w terenie.
 
2. **Specjalistyczna kadra trenerska:** Profesjonalni trenerzy,  na codzień pracujący w naszym Klubie, oczywiście posiadający doświadczenie w pracy z młodzieżą lekkoatletyczną, bedą prowadzić zajęcia, w których położą duży nacisk na rozwój techniki, siły oraz kondycji fizycznej. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego uczestnika, trenerzy pomogą w identyfikacji mocnych stron i obszarów do poprawy.
 
3. **Atmosfera motywacji i współpracy:** Wspólna praca z kolegami z grup treningowych o podobnych celach i pasji tworzy atmosferę wzajemnej motywacji i wsparcia. Młodzi sportowcy uczą się nie tylko rywalizować, ale także współpracować w dążeniu do wspólnego sukcesu.
 
4. **Edukacja i doradztwo:** Obóz lekkoatletyczny to nie tylko treningi na bieżni czy na boisku, ale także lekcje teoretyczne dotyczące zdrowego stylu życia, właściwego odżywiania, regeneracji czy psychologii sportu. Dzięki temu uczestnicy zdobywają wiedzę, która pomaga im nie tylko w karierze sportowej, ale także w życiu codziennym.
 
### Efekty uczestnictwa w obozie
 
Udział w lekkoatletycznym obozie dla młodzieży może przynieść wiele korzyści. Oprócz doskonalenia umiejętności technicznych w różnych konkurencjach, uczestnicy rozwijają także wartości takie jak dyscyplina, determinacja, samodyscyplina oraz umiejętność pracy w zespole. Ponadto, doświadczenie zdobyte podczas obozu może stanowić cenny punkt wyjścia dla dalszej kariery sportowej, np. poprzez zdobycie stypendiów sportowych czy szansę na reprezentowanie swojego kraju na międzynarodowych zawodach.
 

TERMIN:

27.04.2024 – 04.05.2024 (7 dni)

MIEJSCE

Puławy – obiekty sportowe MOSIR

Józefa Hauke-Bossaka 1, 24-100 Puławy

Kompleks multi-sportowy położony na obrzeżach miasta w bezpośrednim sąsiedztwie terenów leśnych

LICZBA MIEJSC: 48 osób 

TRANSPORT

Dojazd pociągiem Inter City z Dworca Centralnego do stacji Puławy Miasto. Podróż trwa około 1:30h. Stacja docelowa znajduje się 700m od ośrodka.

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowani będziemy w niewielkim przy stadionowym hotelu Olimpic w pokojach 3 i 2 osobowych wyposażonych w łazienki z pełnym węzłem sanitarnym

https://www.mosir.pulawy.pl/pl/hotel_olimpic/opis_obiektu/

OBIEKTY SPORTOWE

https://mosir.pulawy.pl/pl/stadion_pilkarskolekkoatletyczny/opis_obiektu/

PROPONOWANA KADRA TRENERSKA (w zależności od składu grup treningowych)

https://www.rkathletics.com/zespol-rk-athletics/

W PLANIE (między innymi)

SKŁADKA OBOZOWA: 1950 zł (w tym transport, wyżywienie, wyjścia na basen, nocleg, dostęp do obiektów sportowych, opieka trenerska)

Zaliczka 400zł do dnia 28.02.2024r.

Pozostała część kwoty (1550 zł) do dnia 14.04.2024r.

Wyliczoną kwotę należy wpłacić na konto:

Fundacja Roberta Korzeniowskiego ul. Nowoursynowska 121d, 02-797 Warszawa

Nr konta: 65 1020 1169 0000 8502 0302 6424

z dopiskiem „imię nazwisko dziecka+ składka obozowa Puławy”

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia i pytania dotyczące szczegółów wyjazdu proszę kierować do  trenerów prowadzących oraz na adres klub@rkathletics.com

 

A tak było w Puławach w zeszłym roku:

Zapisz się do klubu RK Athletics