Klubowe wakacje 2021

Wszystkich młodych sportowców – trenujących regularnie oraz tych którzy chcą z nami rozpocząć sportową przygodę i poczuć ducha lekkiej atletyki – zapraszamy na pełne nie tylko sportowych emocji wakacje z Klubem RK Athletics

Przygotowaliśmy dla Was trzy fantastyczne propozycje spędzenia z nami tego wyjątkowego letniego czasu:

1. Obóz sportowy – CIESZANÓW

📅 Termin:         27 czerwca – 8 lipca 2021 (11 dni)

🏃‍♀️🏃‍♂️ Dla kogo:    dzieci i młodzież z rocznika 2012 i starsze

💁‍♂️💁‍♀️ Kadra:      trenerka Agnieszka Wiszniewska, trener Marek Jendrych

ZAPISZ SIĘ

Zróżnicowany pod względem poziomu zaawansowania, dostosowany do grupy wiekowej, klubowy obóz lekkoatletyczny. Na nim będziemy odkrywać i  doskonalić technik wybranych konkurencji oraz zadbamy o  kompleksowy rozwój  zdolności motorycznych młodych sportowców.

Każdy dzień będzie ogromną dawką ruchu, humoru, nowych umiejętności oraz wiedzy. Poza codziennymi treningami lekkoatletycznymi każdego dnia będziemy także jeździć na rowerach, pływać w jeziorze – na kajakach i wpław, grać w piłkę i zwiedzać pieszo okolicę. Weźmiemy udział w warsztatach przyrodniczych, ornitologicznych, kulinarnych oraz historycznych.

W trakcie obozu w sobotę 3 lipca będziemy mieli także okazję zmierzyć się z reprezentacją Cieszanowa i innych Klubów Lekkoatletycznych w organizowanym wyjazdowo naszym klubowym sztandarowym Mitingu  Korzeniowski Cup. 

A wieczory będziemy spędzać czas na animacjach, nocnych wycieczkach i przy ognisku.

To będzie intensywne 11 dni pełne ruchu i zabawy, sprzyjające klubowej integracji w miejscu cudownej przyrody i niezwykłej historii 🙂

💰 Cena: 

*dla klubowicza RK Athletics:

UWAGA: TUTAJ Można zrealizować bon turystyczny 👌

Więcej informacji w folderze 🌞⛱⛺

folder-CIESZANÓW-2021Pobierz
Jak skorzystać z bonu turystycznegoPobierz
Jak zapłacić bonem turystycznymPobierz

 

2. Zgrupowanie stacjonarne dla dzieci i młodzieży – Stadion PODSKARBIŃSKA WARSZAWA

📅 Termin:         23 – 28 sierpnia (6 dni)

🏃‍♀️🏃‍♂️ Dla kogo:  Dzieci i młodzież ze wszystkich grup wiekowych

💁‍♂️💁‍♀️ Kadra: trener Damian Raczyło, trenerka 

ZAPISZ SIĘ

Koniec wakacji to nie tylko początek przygotowań do nowego roku szkolnego ale także kumulacja mitingów i zawodów lekkoatletycznych, do których chcemy dobrze przygotować naszych Klubowiczów.

Stacjonarne zgrupowanie treningowe pozwala na dobre wejście w drugą połowę sezonu startowego.

Podczas codziennych treningów zawodnicy będą mogli podszlifować formę oraz technikę w ramach wszystkich głównych bloków konkurencji lekkoatletycznych.

Plany treningowe dostosowane będą do umiejętności oraz wieku uczestników (podzielonych na 3 grupy liczące maksymalnie 13 osób). W środku tygodnia zaplanowana jest wizyta w Muzeum Sportu (z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa – przejazd wynajętym busem, zwiedzanie we własnym gronie), natomiast sobota to dzień Małych Igrzysk Lekkoatletycznych, w których uczestniczyć będą wszystkie grupy uczestników

💰 Cena: 

 

Zapisz się do klubu RK Athletics