PIĄTKA Z PIŁSUDSKIM i MILA NIEPODLEGŁOŚCI

 

PIĄTKA Z PIŁSUDSKIM  i  MILA NIEPODLEGŁOŚCI

Biuro projektu na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, którego partnerem jest RK Athletics, zaprasza do udziału w nowej imprezie w Warszawie - Piątce z Piłsudskim i Mili Niepodległości w sobotę, 12 listopada przy Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II. Zawody będą miały podobny charakter do Festiwalu Otwarcia Igrzysk Rio 2016.

 

Trasa została latem dokładnie zmierzona przez atestatora PZLA Tadeusza Dziekońskiego. Osoby biorące udział w sierpniowych zawodach będą mogły porównać swoje wyniki na dystansie 5 km, jak i też na 2016 m, natomiast nowicjusze będą mieli taką okazję w przyszłym roku, gdyż w planach są kolejne kameralne biegi w ramach projektu na 100-lecie. Ponadto 11 listopada w godz. 17-18 na stadionie lekkoatletycznym AWF odbędzie się młodzieżowy test Coopera.

Przy Piątce z Piłsudskim i Mili Niepodległości organizatorzy zwracają uwagę na dwa elementy - atrakcyjny upominek (niespodzianka) w pakiecie startowym oraz na wizytę w pobliskiej... Warowni Jomsborg, grodzie Wikingów i Słowian. Będzie także okazja by zwiedzić z przewodnikiem Muzeum Sportu i Turystyki. Posiadacze Paszportów Stulecia mają 50-procentową zniżkę. Więcej informacji na stronie www.biegstulecia.pl
 

 

  powrót